Домой Гранти від USAID

Гранти від USAID

Географічне розташування України, яке робить її з’єднувальним містком між Європою та Євразією, обумовлює її визначальну роль у підтриманні регіональної безпеки та стабільності. Нині Україна прагне об’єднання зі своїми західними сусідами, здійснюючи проєвропейські реформи, та водночас стримує напади підтримуваних Росією сепаратистів на тих українських територіях, що прилягають до східних кордонів держави. У такій ситуації USAID здійснює співпрацю з лідерами усіх частин країни, аби забезпечити її стабільне, демократичне та заможне майбутнє. Програми Агентства надають підтримку Україні передусім у таких сферах, як досконале врядування, економічний розвиток, зміцнення системи охорони здоров’я та надання гуманітарної допомоги. Починаючи з 1992 року, внесок USAID до справи економічного та соціального розвитку України складає близько 1,9 млрд. доларів США.

Проект «Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій»
Виконавець: «Кемонікс Інтернешнл»
Період реалізації: 7 серпня 2016 року – 3 липня 2020 року

Проект спрямований на підтримку стійкого економічного зростання на широкій суспільній базі на основі підвищення конкурентоздатності та якості управління у аграрному секторі з залученням до нього ширшого спектру учасників економічної діяльності, що дасть змогу забезпечити належні джерела доходів для мешканців сільських територій. Він сприятиме формуванню кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств (МСП) завдяки зміцненню потенціалу Міністерства аграрної політики України до реалізації реформ на рівні сектору, створенню прозорих нормативно-правових засад функціонування ринку землі, а також впровадженню реформ, що дозволять залучити кошти до модернізації систем зрошення земель. Проект сприятиме зростанню конкурентоздатності аграрного сектору, надаючи допомогу аграрним МСП у впровадженні міжнародних стандартів якості та безпечності продукції. Ще одним завданням проекту є підтримка розвитку сільських територій на основі розширення можливостей громадян для працевлаштування й отримання доходів, а також надання допомоги визначеним територіальним громадам у розробці реальних стратегій розвитку місцевої економіки, що стимулюватимуть її зростання.

Проект «Кредитні ресурси для сільськогосподарських виробників»
Виконавець: VEGA
Період реалізації: 25 серпня 2016 року – 24 серпня 2020 року

Проект спрямований на підтримку стійкого економічного зростання на широкій суспільній базі завдяки розбудові спроможності українських кредитних спілок до розширеного кредитування с/г виробників, що дозволить створити нові робочі місця для мешканців сільських територій та поліпшити їхні можливості для отримання доходів. Проект сприятиме формуванню нормативно-правового середовища для зміцнення кредитних спілок як небанківських установ-надавачів фінансових послуг. Він допоможе розвинути потенціал двох загальнонаціональних асоціацій кредитних спілок до розробки досконаліших стратегічних заходів та надання більш якісних послуг тим спілкам, які входять до цих об’єднань. Проект також допоможе кредитним спілкам розширити портфель с/г кредитів та водночас забезпечити своєчасне кредитування своїх членів.  Для того, щоб допомогти кредитним спілкам усунути обмеження у сфері ліквідності, проект впроваджуватиме рішення, які забезпечують мобілізацію заощаджень та доступ до зовнішніх джерел капіталу на прийнятних умовах.  Проект також надаватиме допомогу п’яти кредитним спілкам у використанні вже діючого механізму портфельних гарантій за програмою USAID «Кредити для розвитку».

Об основных ошибках претендента на европейский гран , смотри здесь